ورود پزشکان | ورود کاربران | عضویت در سایت

بهسازان هاست

شهر / منطقه
تهران - منطقه شش
آدرس مطب
تهران ، بلوار کشاورز ، جنب بیمارستان ساسان ، کوچه رویان ، مجتمع پزشکی 99 ، واحد 7
تلفن مطب
88955725
پذیرش شنبه
8-12
پذیرش دوشنبه
8-12
تعداد بازدید این صفحه
17698
امتیاز های دریافتی
2
پرسش (15)
پرسشی ازsorena.1992, ژانویه 4, 2014
سلام. من 21 سال سن دارم.
1. زمان بچگی به من تجاوز شد امانه بطور کامل. من درمورد این موضوع با هیچکس حرف زدم. تااینکه پارسال با کسی نامزد شدم. برای اطمینان خودم به 2 پزشک مراجعه کردم و هردو گفتند پرده گشاد شده. ازآنها پرسیدم که باید چکار کنم؟ اماجوابی ندادند. من با بهانه نامزدی ام را بهم زدم. اماحالا میخواهم بدانم آبا راه درمانی وجوددارد؟ آیا اکر ازدواج کنم همسرم متوجه این مشکل میشود؟( حتی اگر درمانی انجام شده باشد). هرنکته ای که مهم است را لطفا ذکر کنید.
2. وقتی نامزد بودم،حتی اگر 2 دقیقه او دستم را میگرفت، من حالت تهوع میگرفتم. آیا مشکلی وجود دارد؟ و قابل جبران است؟
پرسشی ازsorena.1992, ژانویه 4, 2014
f
پرسشی ازsorena.1992, ژانویه 4, 2014
f
پرسشی ازدنیا, نوامبر 16, 2011
باسلام وخسته نباشی .خانمی هستم 25ساله که 3سال است ازدواج کردم
2ماه پس از ازدواج باردار شدم و در 3ماهگی سقط کردم به پیشنهاد دکترم 6 ماه بعد مجددا باردار شدم که در 4/5 ماهگی مجددا سقط شد یک سال بعد در بارداری سوم نیز جنین در 5/5 ماهگی سقط شد در طول این سه سال چند بار به پزشکان مختلف رجوع کردم اما مشکلم حل نشد از خانم دکتر تقاضای راهنمایی دارم با تشکر.
پرسشی ازسمیه, اوت 15, 2011
باسلام وخسته نباشی .خانمی هستم 23ساله که طی 2سال10عددامپول ضدبارداری تزریق کرده وحال حدود 6ماه است که هیچ امپولی تزریق نمیکنم وبرای اولین بار است که تقریبا الان بعد25روز ه که هنوز خونریزی ام قطع نشده حتی باامپول استروژن وقرص هم قطع نشده .افسردگی گرفتم نمیدونم چیکار کنم چندتا دکتر رفتم ولی فایده نداشته .خواهش میکنم کمک کنید .ممنون ومتشکر
پرسشی ازفرشته سادات شهرایینی, اوت 1, 2011
من در هفته 25بارداری هستم جفتم پرویا هست چند بار خونریزی شدیدی داشتم دکتر برایم هفته ای یک عدد امپول پرولاتن تجویز نموده است میخواستم ببینم ایا اثری روی جنین دارد یا نه باتشکر از شما
پرسشی ازhagar, ژوئیه 28, 2011
من در هفته 3 بارداری دردای زیادی داشتم دکتر بهم قرص ایزوپرین داد میخواستم ببینم با اینکه این دارو جز گروه c هست چه عوارضی بر جنین داره؟
پرسشی ازhagar, ژوئیه 28, 2011
من از هفته 3 باراداری دردهای شدیدی داشتم و دکتر بهم قرص ایزوپرین 10 میلی روزی 3 عدد داد میخواستم ببینم این دارو با اینکه جز گروه c هست چه عوارضی ممکن است بر جنین داشته باشه و من سابقه سقط نداشتم ممنون از پاسختون
پرسشی ازعاطفه - 123456, ژوئیه 25, 2011
سلام - من از دوران دبيرستان ترشحات بسياري داشتم به مرور اين ترشحات بيشتر همراه با خارش و سوزش شديد شد همكنون كه 28 سال سن دارم ميزان اين ترشحات بسيار زياد شده و خارش و سوزش آن نيز چندين برابر شده در حالي كه بعضي مواقع بصورت لخته لخته از بدنم خارج مي شود و در ناحيه زير شكم درد بسياري را احساس مي كنم . چندين بار به پزشك مراجعه كردم ولي متأسفانه هنوز مشكلم حل نشده است ممنون مي شوم راهنماييم كنيد ./
پرسشی ازمرضیه, ژوئیه 8, 2011
سلام خدمت خانم دکتر محترم من در هفته 26 بارداری هستم الان حدود دوهفته است زیر شکمم مخصوصا سمت راست به شدت درد دارد و تیر میکشد البته در حالت خوابیده و نشستن درد زیادی تدارد در موقعی که میخوام بلند شوم یا در خواب از این پهلو به ان پهلو شوم و وقتی میایستم درد شدید دارم دکتر بهم قرص ایزوکسوپرین با سفالکسین و هیوسین داده است ولی دردهایم خوب نشده فقط هم استراحت میکنم فقط بعضی اوقات دردم کم میشود ولی باز شدید میشود علت این دردها چیست ایا مشکل بزرگی است و زایمان زودرس خواهم داشت باید چکار کنم ؟
پرسشی ازمنیره, ژوئن 9, 2011
سلام من 30 ساله دوقلو باردار و 20 هفته هستم دل درد و لکه بینی ندارم ولی دکترم قرص ایزوکسوپرین را 2 تا نصفه در روز از ابتدای بارداری تا کنون و 50 عدد آمپول پروژسترون در ابتدای بارداری و اکنون هم 3 تا آمپول پرولوتون تجویز کرده من نگران اثرات و عوارض این داروها بر روی جنین هستم آیا مصرف این داروها الزامی است؟عوارض دارند یا خیر؟
پرسشی ازfff, مه 31, 2011
با سلام
خانم دکتر من 2 سال که ازدواج کردم ، 2ماه اول قرص ضد بارداری ال دی و بقیه را قرص یاسمین مصرف کردم. 2 ماه است که قرص نمیخورم و در زمان پریود درد دارم مانند زمان قبل از ازدواج ، ایا احتمال کیست وجود دارد؟ باید آزمایشی بدهم؟
ما قصد حاملگی تا 2سال اینده را نداریم ولی میخواهم دیگر قرص نخورم ، ایا اشکالی دارد؟
پرسشی ازسحر, مه 13, 2011
باسلام خانم دکتر

میخواستم درباره iuiبرام توضیح بدید و درصد باردار شدن باiuiچقدر است وهزینش چقدراست ممنون میشم
پرسشی ازیونس زارعی, ژانویه 30, 2011
اینجانب حدوداً هفت سال ازدواج کرده ام و مشکل ناباروری دارم . حدوداً یکسال پیش در بیمارستان دنای شیراز توسط دکتر اعجاز احمد عمل واریکوسل انجام دادم . بعد از ازمایشات اسپرم و ...و قبل از عمل دکتر گفت با دارو رفع می شود. با مصرف دارو نتیجه نگرفته ام و عمل شدم . و این عمل با پسر عمو که نتیجه آزمایشات اولیه خیلی بد تر از من بود انجام دادیم . حالا او نتیجه گرفته و من بی نتیجه مانده ام. در ضمن آزمایشات بعد از عمل هم بد تر بود. قصد دارم نزد شما چون دکتر مجربی هستی عمل ivf انجام دهیم . آیا امکان دارد؟چقدر وقت طول میکشد؟هزینه آن چقدر هست؟آیا با بیمه تامین اجتماعی قرارداد دارد؟ اگر ندارد چه بیمه ای جوابگوست ؟
پرسشی ازفاطمه, ژانویه 12, 2011
آیا بچه هایی که از طریق iui و ivf متولد می شوند سالم هستند؟

پزشکان ویژه